پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حریق در مناطق «بولی» و «ریزه‌وه‌ن» ایلام خاموش شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 22690
بازدید کل : 384361
آخرین بروزرسانی:
16 امرداد 1398 ساعت 10:33
بازدید : 62 28 تير 1398 ساعت 19:30 شماره :62058

حریق در مناطق «بولی» و «ریزه‌وه‌ن» ایلام خاموش شد

 

مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام، از اطفای حریق در مناطق «بولی و ریزه وه ن» ایلام به کمک همه دستگاه ها، نهادها، مدیریت بحران استان و همچنین همراهی بسیار خوب نیروهای مردمی و بسیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام، دکتر احمدی  اظهار کرد: پس از دستور استاندار ایلام مبنی بر جلسه فوری ستاد بحران استان و پس از پایان جلسه با همراهی نیروهای سپاه، بسیج، محیط زیست و منابع طبیعی به منطقه عازم شدیم و بحمدالله با کمک این عزیزان پیش از اذان صبح حریق به طور کامل خاموش شد .

وی افزود: هم اکنون گروهی صد نفری از نیروهای سپاه، بسیج، منابع طبیعی، محیط زیست و مردم بومی محل در منطقه حاضر هستند و منطقه را پس از حریق کنترل می کنند و همچنین آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران تدارکات و پشتیبانی لازم را انجام می دهند.

ایشان، تصریح کرد: موقعیت منطقه، شیب بسیار بالا، عدم دسترسی به محل حریق و بعد مسافتی کار را برای اطفاء سخت کرده بود اما خوشبختانه با عملیاتی جهادی توانستیم این حریق را کنترل و به صورت کامل خاموش کنیم و با دستور فرماندهی محترم سپاه، دو فروند پهپاد جهت پایش و کنترل این منطقه تا عصر امروز گشت زنی خواهند کرد .

وی، در پایان از پیگیری ها و تلاش های دلسوزانه سردار شاکرمی فرماندهی محترم سپاه، همچنین از نیروهای شریف محیط زیست، منابع طبیعی، فرماندار ایلام، شهردار ایلام، اعضای ستاد بحران و سازمان های مردم نهاد و مردم بومی منطقه که در این چند روز با تمام توان با شعله های آتش مقابله کرده اند تقدیر کرد.
مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام، گفت: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر نفوذ امواج گرمایی و افزایش دما در سطح استان و افزایش احتمال خطر آتش سوزی در عرصه های جنگلی و مرتعی از هموطنان گرامی به ویژه روستانشینان عزیز درخواست می شود از روشن کردن آتش به هرعنوان خودداری نمایند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها