پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه فضای مجازی در محل اداره کل منابع طبیعی استان ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 15367
بازدید کل : 357474
آخرین بروزرسانی:
2 تير 1398 ساعت 8:39
بازدید : 67 19 خرداد 1398 ساعت 11:30 شماره :60548

برگزاری نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه فضای مجازی در محل اداره کل منابع طبیعی استان ایلام

 

جلسه هم اندیشی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اصحاب رسانه مجازی در راستای حفظ و حراست از منابع طبیعی استان در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزدای استان ایلام دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی استان با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ منابع طبیعی گفت: تجربیات آموزش رسانه‌ای نشان داده است که مشکلات اجتماعی از جمله حفظ و اهمیت منابع طبیعی را می‌توان از طریق آموزش عمومی برطرف کرد.

ایشان افزود: جایگاه شایسته رسانه‌ها در تنویر افکار و ایجاد فضاهای مناسب برای گفت و گو و برخورد سالم و سازنده نظرات و همچنین اهمیتی که رسانه‌های گروهی در ارتقاء سطح آگاهی و تعالی فرهنگ و دانش عمومی دارند، بی‌گمان یکی از مهمترین عوامل توسعه و از نشانه‌های پویایی وتحرک هر جامعه است.

وی در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 30مورد آتش سوزی در سطح مزارع و منابع طبیعی استان اتفاق افتاده که نیازمند توجه و رعایت بیشتر مردم و مسئولان است.

وی افزود: بیش تر حوادث اتفاق افتاده در سطح مزارع بوده و تنها یک مورد آتش سوزی آن هم در بخش چوار شهرستان ایلام در جنگل های استان اتفاق افتاده است.

ایشان به اهمیت استقرار بالگرد در استان اشاره کرد و گفت: استاندار محترم پیگیری های لازم را انجام داده است و امیدواریم این امر در آینده نزدیک محقق شود.

مدیرکل منابع طبیعیو آبخیزداری استان گفت: از آنجایی که طبیعت موهبت رایگان ارزشمندی است که خداوند به انسان، ارزانی داشته است و بسیاری از تهدیدها، تخریب ها و آتش سوزی ها، نتیجه فعالیت‌های انسانی هستند، از این رو آگاه سازی عمومی و آموزش جامعه در رابطه با ارزش و اهمیت منابع طبیعی برای ادامه حیات بشر امری ضروری است

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها