پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه هماهنگی پیشگیری از حریق بین اداره کل منابع طبیعی استان و اداره زندان ها برگزار شد.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 82576
بازدید کل : 371731
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1398 ساعت 12:50
بازدید : 80 25 ارديبهشت 1398 ساعت 10:48 شماره :59836

جلسه هماهنگی پیشگیری از حریق بین اداره کل منابع طبیعی استان و اداره زندان ها برگزار شد.

 اولین جلسه مشترک بین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و اداره زندان ها با هدف اجرایی شدن تفاهم نامه منعقده فی مابین این ادارات کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان انعقاد چنین تفاهم نامه ای را بسیار خیرخواهانه و انسان دوستانه بیان کرد و افزود: در جهت عملیاتی نمودن مفاد این تفاهم نامه و ایجاد اشتغال برای زندانیان با رعایت قوانین تلاش خواهیم کرد.

ایشان گفت: بستر کار در منابع طبیعی بسیار گسترده بوده و در صورت اعلام آمادگی از سوی اداره زندان ها می توان از نیروی مددجویان در انجام پروژه های خشکه چینی و پیشگیری و اطفاء حریق استفاده نمود.

در ادامه نیز دکتر کشوری مدیرکل اداره زندان ها ضمن تشکر از همکاری اداره کل منابع طبیعی بابت تفاهم نامه سال گذشته گفت: نگهداری و تأمین امنیت زندانیان و اصلاح و بازسازی شخصیت آنها دو رسالت اصلی سازمان زندانهاست، وی افزود: زندانیان افرادی هستند که باید با آموزش های هدفمند به جامعه برگردند و به عنوان انسانی شریف به زندگی اجتماعی ادامه دهند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها