پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تشکر رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از فعالیت های اداره کل منابع طبیعی استان ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 84823
بازدید کل : 371794
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1398 ساعت 12:50
بازدید : 144 7 ارديبهشت 1398 ساعت 8:47 شماره :59304

تشکر رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از فعالیت های اداره کل منابع طبیعی استان ایلام

 

معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری کشور و هیئت همراه از پروژه های منابع طبیعی شهرستان مهران بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام  مهندس آقایی روز پنج شنبه در حاشیه بازدید از طرح های جنگل کاری و آبخیزداری شهرستان مهران گفت: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در سال ۹۷مقام نخست در بین استان های کشور در حوزه  جنگل کاری، آبخیزداری و تولید نهال را کسب نموده است.

ایشان ضمن ابراز رضایت این موفقیت را حاصل کار تیمی و تخصصی  پرسنل خدوم اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام عنوان نمود.

وی اظهار داشت این مهم حاصل نمی گردید جز با تلاش و پیگیرهای شبانه روزی و بی وقفه، همچنین ایشان بیان داشت به جهت گسترش و توسعه این طرح ها اعتبارات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام به بیش از دوبرابر  سال ۹۷ در سال جاری افزایش خواهد یافت.

رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور اظهار داشت شهرستان مهران هزاران هکتار جنگل دست کاشت را در بر گرفته و از پرسنل و رئیس شهرستان در تحقق بخشیدن به اهداف سازمانی تشکر و اظهار امیدواری کرد که روند کنونی با جدیت ادامه یابد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها