پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رویداد استارت آپی منابع طبیعی و آبخیزداری برای اولین بار در کشور از طرف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 23046
بازدید کل : 384363
آخرین بروزرسانی:
16 امرداد 1398 ساعت 10:33
بازدید : 147 28 فروردين 1398 ساعت 12:33 شماره :59108

رویداد استارت آپی منابع طبیعی و آبخیزداری برای اولین بار در کشور از طرف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام

 

دکتر احمدی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: رویداد استارت آپی منابع طبیعی و آبخیزداری برای اولین بار در کشور از طرف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام دکتر احمدی اظهارکرد: استارت آپ کسب و کاری است که عموماً حول محور تکنولوژی شکل گرفته و پتانسیل رشد بالایی دارد که منابع طبیعی استان به عنوان یک سازمان پیشرو، تشخیص داد در راستای حرکت به سوی کارآفرینی و نو آفرینی این رویداد را برگزار کند، که با محوریت خشکسالی، سیل و آبخیزداری، حفاظت و صیانت ازجنگل ها و مراتع، پیشگیری از آتش سوزی جنگل ها و مراتع، جنگل کاری و توسعه جنگل و تجدید حیات طبیعی جنگل ها وگیاهان دارویی، با ارائه ایده های برتر در استان ایلام برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به نو بودن این رویداد ها و در راستای اعتماد به جوانان برگزاری این رویداد به تیم اجرایی جوان که توسط مشاور جوان آقای پژمان لطفی هدایت می شوند سپرده شد.

وی افزود: استارت آپ سازمان موقتی است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرار پذیر و مقیاس پذیر در ۵۰ تا ۷۰ ساعت حداقل سه مدل کسب و کار را به نتیجه می رساند و معمولاً سازمان هایی موفق هستند که پس از این ۵۰ ساعت همدیگر را رها نکنند.

ایشان با اشاره به اینکه استارت آپ ها سازمان موقتی کسب و کار هستند، گفت: برخی از این ایده ها دراستارت آپ ها به نتیجه اولیه هم می رسند و حتی برخی قراردادها نیز با این ایده پردازان بسته می شود و از طرف خود ایشان و اداره کل منابع طبیعی استان، شتاب دهنده های مستقر در رویداد و پارک علم و فناوری استان ایلام حمایت خواهند شد.

دکتر احمدی با بیان اینکه بیشترین استارت آپ ها برگزار شده در کشور درحوزه "ICT" است،گفت: به همین دلیل برگزاری استارت آپ در حوزه منابع طبیعی کاری نو و ابتکاری است که باید ادامه داشته باشد و باید به نوآوری و قشر جوانان اعتماد کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها