پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری نمایشگاه توسط انجمن علمی جنگل و مرتع در دانشگاه ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 82389
بازدید کل : 371710
آخرین بروزرسانی:
29 تير 1398 ساعت 12:50
بازدید : 149 18 اسفند 1397 ساعت 10:41 شماره :57812

برگزاری نمایشگاه توسط انجمن علمی جنگل و مرتع در دانشگاه ایلام

 

مراسم درختکاری و برگزاری نمایشگاه عکس طبیعت با همکاری انجمن های  علمی جنگل  و مرتع  و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از خبرنگار کانال پیام طبیعت انجمن علمی جنگل داری با همکاری منابع طبیعی به منظور یادآوری مخاطرات و آسیب های که به واسطه انسان ها به درختان و طبیعت وارد می شود در ۱۵ اسفند، روز درختکاری، اقدام به برگزاری نمایشگاه عکس طبیعت نمود.

در این نمایشگاه تابلو ها و تصاویر زیبایی در این زمینه به معرض نمایش گذاشته شد.  و توضیحات کامل و جامع در رابطه با منابع طبیعی به عنوان یک سرمایه ملی و روش های حفاظت و حمایت از آن به صورت پوستر و کتابچه و همچنین به صورت شفاهی توسط اعضای انجمن به بازدید کنندگان ارائه گردید.

همچنین به ۳ نفر از بهترین عکس های ارسالی در زمینه حفاظت از منابع طبیعی جوایز نفیسی اهدا شد.

در این برنامه  نهال ها و گلدان های زینتی، عرقیجات و روغن های دارویی و طبیعی  و تولیدی دانشجویان و اساتید دانشگاه ایلام به معرض نمایش و فروش گذاشته شد.

گفتنی است که هدف از برگزاری این نمایشگاه توسط انجمن علمی جنگل و مرتع دانشگاه ایلام، تقویت فرهنگ  منابع طبیعی و ترویج آن بود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها