پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست هم اندیشی مدیرکل منابع طبیعی استان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6466
بازدید کل : 344660
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 148 11 اسفند 1397 ساعت 12:44 شماره :57322

نشست هم اندیشی مدیرکل منابع طبیعی استان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

 

مديركل منابع طبیعی استان در اين نشست با اشاره به شرايط استان از لحاظ منابع طبيعي به اهميت نقش رسانه ها در نهادينه كردن فرهنگ صيانت از منابع طبيعي پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در این جلسه مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام به اهمیت جایگاه منابع طبیعی در دنیای امروز و ضرورت تهيه و توليد آثار تلويزيوني، راديويي، خبري و مكتوب در این زمینه تأکید و خاطرنشان كرد: رسانه استانی در کنار پرداختن به محورهای پنجگانه دین، اخلاق، امیدبخشی، آگاهی رسانی و سبک زندگی ایرانی اسلامی، توجه به موضوعات ملی از جمله اقتصاد مقاومتی، محیط زیست، صرفه جویی در آب و منابع طبیعی را نیز دنبال می کند.

دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی استان اظهار داشت: رسانه‌ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ احیاء و صیانت از منابع طبیعی استان دارند.

ایشان گفت: صدا و سیما به عنوان رسانه ملی با پخش برنامه‌های آموزشی و فرهنگی می‌تواند در راستای احیا و حفاظت منابع طبیعی گامی مؤثر بردارد.

وی همچنین افزود: به منظور کاهش آسیب به عرصه های ملی و منابع طبیعی باید از ظرفیت عظیم مردمی برای حفاظت و صیانت از عرصه های منابع طبیعی استفاده شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها