پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست هم اندیشی مدیرکل منابع طبیعی استان و مدیرکل آموزش و پرورش
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6251
بازدید کل : 344645
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 147 11 اسفند 1397 ساعت 11:38 شماره :57318

نشست هم اندیشی مدیرکل منابع طبیعی استان و مدیرکل آموزش و پرورش

 

نشست هماهنگی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام به همراه معاونین  و رؤسای ادارات منابع طبیعی  با مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام جهت برگزاری مراسمات هفته منابع طبیعی در سالن جلسات آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از خبرنگار کانال پیام طبیعت در این جلسه دکتر احمدی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام اظهار داشت: همکاری درزمینه ترویج فرهنگ حفظ و احیای منابع طبیعی با بهره‌گیری از توان فرهنگیان و دانش‌آموزان  یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان  ایلام است.

وی افزود: ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی در بین دانش‌آموزان می‌تواند زمینه‌ساز توسعه و حفاظت بهینه از منابع طبیعی و افزایش توجه به طبیعت خدادادی در سطح استان باشد.

رستم زاد مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام نیز در این جلسه  ضمن اعلام  آمادگی برای توسعه و ترویج فرهنگ درختکاری گفت: یکی از شاخص‌های مهم پیشرفت و توسعه هر کشوری اهمیت و توجه مردم آن منطقه نسبت به حفظ منابع ملی و طبیعی است چرا که منابع طبیعی به عنوان یکی سرمایه های ملی باید برای نسل‌های بعدی هم حفظ شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها