پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - حفظ منابع طبیعی یکی از واجبات است
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6082
بازدید کل : 344632
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 144 11 اسفند 1397 ساعت 9:45 شماره :57311

حفظ منابع طبیعی یکی از واجبات است

 

خطیب نماز جمعه ایلام: با توجه به تعطیلات ایام نوروز ضرورت دارد هموطنان عزیز توجه جدی به منابع طبیعی، جنگل‌ها و فضای سبز و مراتع و کشت زار‌های مردم عنایت ویژه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام حجت الاسلام ولدبیگی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام با اشاره به نزدیک شدن به ۱۵ اسفند روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی گفت: یکی از واجبات جامعه امروز ما حفظ و نگهداری از منابع طبیعی و گسترش فرهنگ نگهداری از این نعمت گرانبها در کشور و شهر ما می‌باشد.

حجت الاسلام  کریمی تبار امام جمعه ایلام در خطبه های نماز جمعه شهر ایلام با تبریک روز درختکاری و با تقدیر از کارهای انجام گرفته توسط منابع طبیعی، کاشت نهال را یک صدقه جاریه برای انسان‌ها دانست و اضافه کرد: هر مقدار که انسان بتواند در این صدقه جاریه سهیم باشد زمینه عاقبت بخیری را برای خود فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه همگان باید کاشت نهال را برای خود یک فضیلت بدانند ادامه داد: تا زمانی که یک درخت و سبزی و سایه آن وجود دارد و جامعه از آن بهره‌مند می‌شود، خدای متعال برای غرس کننده آن، حسنات و ثواب مقرر می‌فرماید.

توزیع نهال وچای اویشن و شیرینی در بین نماز گزاران نمازجمعه شهر ایلام با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام ومعاونین وکارکنان اداره کل وشهرستان ایلام از دیگر برنامه های این روز بود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها