پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - چهار میلیارد دلار برای توسعه آبخیزداری در کشور اختصاص یافت
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 20767
بازدید کل : 384348
آخرین بروزرسانی:
16 امرداد 1398 ساعت 10:33
بازدید : 292 24 دی 1397 ساعت 8:23 شماره :55862

چهار میلیارد دلار برای توسعه آبخیزداری در کشور اختصاص یافت

 

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از خبرنگار خبرگزاری ایرنا، اسماعیل نجار در نشست خبری استانداران ادوار ایلام در استاندار ایلام با اشاره به مسئله گرد و غبار در غرب ایران اظهار داشت: 80 درصد منشا آن در خارج از مرزهای کشور و 20 درصد داخلی بوده و همکاری های کشور عراق تاکنون نتیجه بخش نبوده است.

وی تصریح کرد: برای مناطق داخل کشور مطالعات زیادی صورت گرفته و هم اکنون نیز طرح هایی در دست اجراست و این مسئله به محیط زیست واگذار شده است.

رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به توسعه طرح های آبخیزداری در کشور، یادآور شد: برای توسعه طرح های آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی چهار میلیارد دلار مجوز گرفته شده و این اعتبارات در استان های مختلف توزیع خواهد شد.

نجار با اشاره به اینکه طرح های بسیار خوبی در زمینه آبخیزداری و جنگل کاری در استان ایلام انجام شده است، گفت: پنج هزار میلیارد ریال برای خرید بالگرد در کشور اختصاص یافته و بطور قطع ایلام در اولویت اختصاص بالگرد قرار دارد.

رئیس مجمع استانداران کشور از تشکیل کمیته استانی مجمع استانداران در استان‌های مختلف خبر داد و گفت: تاکنون ۲۵۰ استاندار عضو مجمع استانداران کشور شده‌اند.

نجار اظهار داشت: از ظرفیت‌های استانداران در برگزاری جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و تسریع در اجرای برنامه‌ها استفاده می‌شود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها