پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی استان برگزار شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 14925
بازدید کل : 357455
آخرین بروزرسانی:
2 تير 1398 ساعت 8:39
بازدید : 272 10 دی 1397 ساعت 12:24 شماره :55474

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی استان برگزار شد

 مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان های تابعه در محل نمازخانه این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در ابتدای این مراسم دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن خیرمقدم به مدعوین و تبریک فرا رسیدن جشن تکلیف فرزندان کارکنان اظهار کرد: ورود به مرحله تکلیف و مکلف شدن را می توان از بهترین و شیرین ترین رخدادهای زندگی برشمرد.

ایشان افزود: دانستنی های اخلاقی و اعتقادی فرزندان را باید ارتقاء دهیم، انجام واجبات و ترک محرمات برای پرورش و بالندگی روح انسان لازم و ضروری است.

وی همچنین ادامه داد: حفاظت و صیانت از منابع طبیعی این موهبت الهی نیز امر به معروف تلقی می شود که باید آن را در بین فرزندانمان رواج دهیم.

در ادامه نیز حاج آقا ولدبیگی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی نیز ضمن تبریک جشن تکلیف فرزندان کارکنان منابع طبیعی و تقدیر و تشکر از مدیرکل و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این اداره کل گفت: اولین چیزی که باید توجه کنیم این است که جشن تکلیف یعنی اینکه نوجوان به مرحله ای از زندگی رسیده که این قابلیت را پیدا کرده که خداوند تعالی با او حرف بزند، تکلیف یعنی مأموریتی که خدای متعال به شما میدهد که اگر این مأموریت را به بهترین وجه انجام دهید زندگی شخصی خود و زندگی خانوادگی و زندگی اجتماعی را به خوشبختی نزدیک می کنید این معنای تکلیف است.

حاج آقا هواسی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در این اداره کل نیز در ادامه به تبیین آثار و فضائل دنیوی و اخروی نماز و الگو قرار دادن ائمه اطهار (ع) در زندگی و رعایت حجاب و عفاف و اهمیت اقامه نماز در بین نوجوانان پرداخت و تصریح کرد با توجه به مسائل تربیتی در کنار مسائل علمی موجب پرورش نسل متخصص، متعهد و معتقد به مسائل دینی و مذهبی می شود.

وی بر اهمیت تربیت دینی فرزندان تأکید کرد و افزود: مسئولیت خانواده ها در این خصوص بسیار سنگین است.

در پایان نیز از 42 نفر از فرزندان کارکنان که به سن تکیف رسیده بودند با اهدا لوح تقدیر و جایزه قدردانی به عمل آمد، همچنین از رئیس ستاد اقامه نماز استان و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها