پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیروان با امام جمعه محترم این شهرستان
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 15024
بازدید کل : 357462
آخرین بروزرسانی:
2 تير 1398 ساعت 8:39
بازدید : 208 27 آذر 1397 ساعت 9:0 شماره :54980

دیدار رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیروان با امام جمعه محترم این شهرستان

 

کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیروان امروز با حجت الاسلام فریادی امام جمعه محترم  شهرستان در محل دفتر امام جمعه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از خبرنگار کانال طبیعت حجت الاسلام فریادی امام جمعه شهرستان سیروان عنوان کرد که حفظ و حراست از منابع طبیعی و جنگل ها یک وظیفه عمومی است و تلاش های سازنده کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری در جهت حفظ و حراست از منابع ملی، مراتع و جنگل ها باعث مصون ماندن انفال از تعرض سودجویان خواهد شد.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: زیبایی های طبیعت نشانه ای از قدرت خداوند است و همه باید در حفظ طبیعت که نشانه ای روشن از خلقت بی نظیر خداوند است کوشا باشیم.

در ابتدای این دیدار هم مهندس دوستی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت منابع طبیعی وعرصه های ملی سطح شهرستان، فعالیت های صورت گرفته توسط اداره منابع طبیعی شهرستان  را تشریح کرد و توسعه فرهنگ منابع طبیعی در تمام اقشار جامعه را خواستار شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها