پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کارگاه آموزشی حجاب و عفاف در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار شد.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 30388
بازدید کل : 384403
آخرین بروزرسانی:
16 امرداد 1398 ساعت 10:33
بازدید : 306 25 مهر 1397 ساعت 8:56 شماره :52864

کارگاه آموزشی حجاب و عفاف در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار شد.

کارگاه آموزشی حجاب و عفاف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام با حضور مدیرکل، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، مسئول روابط عمومی و بانوان همکار شاغل در اداره کل و شهرستان ها در محل سالن جلسات چغاسبز ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل با اشاره به نقش مهم بانوان در ترویج حجاب و عفاف افزود: بی هویت کردن جوانان و بی تفاوت کردن آن ها به مسائل عقیدتی و فرهنگی کشور در اولویت کار دشمنان است و باید با ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه به مقابله با آن پرداخت.

وی افزود: هدف اصلی تشریع احکام در اسلام، قرب به خداوند است که به وسیله‌ی تزکیه‌ی نفس و تقوا به دست میآید و در قرآن مجید نیز بیش از ده آیه در مورد حجاب و حرمت نگاه به نامحرم وجود دارد.

دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز با بیان اینکه فلسفه وجودی واقعه عاشورا، ضرورت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است، تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی مناسب و انجام فعالیت‌های فرهنگی از بروز ناهنجاری‌های اجتماعی از جمله بی حجابی و بی عفافی در سطح جامعه جلوگیری کرد.

وی گفت: رعایت حجاب و عفاف از مؤلفه های مهم جامعه اسلامی است و اشاعه آن بدون همکاری و مشارکت مردم و مسئولین امکان پذیر نیست .

ایشان در خاتمه افزود: حجاب و عفاف تنها مختص پوشش نیست بلکه انسان باید در سخن گفتن و رفتار و منش خود دارای عفاف باشد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها