پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 10 استر هیزم غیرمجاز توسط یگان حفاظت منابع طبیعی در شهر ایلام کشف و ضبط شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6471
بازدید کل : 344661
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 239 15 مهر 1397 ساعت 8:17 شماره :52471

10 استر هیزم غیرمجاز توسط یگان حفاظت منابع طبیعی در شهر ایلام کشف و ضبط شد

 

سیدحیاس حسینی جانشین فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع  طبیعی استان ایلام گفت: با هوشیاری و تلاش مأموران یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و شهرستان ایلام10 استر هیزم غیرمجاز در شهر ایلام کشف و ضبط شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از خبرنگار کانال طبیعت ایلام حسینی اظهار داشت: یگان حفاظت منابع طبیعی به محض اطلاع از حمل و دپو هیزم غیرمجاز در محوطه یک انباری متعلق به یک مغازه قلیانی بلافاصله به محل مراجعه و 10 استر هیزم غیرمجاز کشف و ضبط و با دستور مقام محترم قضایی و همکاری اماکن قلیانی پلمپ گردید.

وی گفت: باتشکیل پرونده، اقدامات قانونی لازم به منظور معرفی متخلف به مراجع قضایی انجام گرفت تا در مورد تخلفات صورت گرفته رسیدگی لازم انجام شود.

حسینی با هشدار به متخلفان و متجاوزان به عرصه های جنگلی و مرتعی افزود: یگان حفاظت منابع طبیعی با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان با متخلفان برخورد خواهد کرد.

 ایشان از مردم خواست گزارشات و تخلفات تصرف و تعرض درعرصه های منابع طبیعی را ازطریق تماس کد امداد جنگل و مرتع به شماره 1504 گزارش دهند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها