پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید راه انفال در محل اداره کل منابع طبیعی استان برگزار گردید.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6741
بازدید کل : 344685
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 333 4 مهر 1397 ساعت 9:47 شماره :52142

مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید راه انفال در محل اداره کل منابع طبیعی استان برگزار گردید.

 مراسم بزرگداشت شهادت سرباز راه خدمت شهید میلاد ساقی که در حین مأموریت مهار آتشسوزی جنگل های بخش چوار به درجه رفیع شهادت نائل گردید در محل نمازخانه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید راه انفال با حضور کارکنان ادارات کل محیط زیست و منابع طبیعی، نیروی انتظامی، سازمان های مردم نهاد و اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

حجه الاسلام محمد هواسی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان در این مراسم با اشاره به اینکه یاد و خاطره جانفشانی های این شهید گرانقدر در حین مأموریت مهار آتش همواره در استان ایلام زنده خواهد ماند گفت: شهید میلاد ساقی نماد آزادگی، ایستادگی و از خود گذشتگی بود.

وی افزود: حفاظت از انفال به نوعی یک عبادت است که باید این مسیر را با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای این حوزه ادامه داد.

خاطر نشان می گردد شهید میلاد ساقی سرباز وظیفه نیروی انتظامی اهل خوزستان بود که در حین مأموریت مهار آتشسوزی بخش چوار در آتش گرفتار شد و به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها