پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اقدام قابل تحسین کارکنان منابع طبیعی چرداول :مهار فوری آتش سوزی جنگلهای خارج از جغرافیای استان
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6330
بازدید کل : 344651
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 263 15 شهريور 1397 ساعت 9:27 شماره :51730

اقدام قابل تحسین کارکنان منابع طبیعی چرداول :مهار فوری آتش سوزی جنگلهای خارج از جغرافیای استان

آتش سوزی در جنگل های خارج از حوزه عملیاتی منابع طبیعی چرداول به وقوع پیوست، اما حساسیت ماموران این اداره، مردم طبیعت دوست منطقه با مدیریت میدانی معاون فرماندار چرداول به این منجر شد تا این آتش سوزی نسبتا وسیع در کمترین زمان ممکن مهار شود به گونه ای که از سرایت آتش به جنگلها ومراتع استان جلوگیری به عمل آید

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام عصر امروز دود ناشی از سوختن جنگلها ومراتع "بانه زار" در ارتفاعات حدفاصل استان ایلام وکرمانشاه آسمان منطقه را فراگرفت.

به گزارش تابناک ایلام،به محض رویت دود ناشی از وقوع آتش سوزی در جنگلهای بانه زار در حدفاصل استانهای کرمانشاه وایلام ،ماموران منابع طبیعی و نیروهای مردمی دهستان قله در بخش زاگرس به منطقه اعزام شدند.

هرچند این آتش سوزی در جنگل های خارج ازجغرافیای استان و حوزه عملیاتی منابع طبیعی چرداول به وقوع پیوست، اما حساسیت ماموران این اداره ،مردم طبیعت دوست منطقه با مدیریت میدانی معاون فرماندار چرداول به این منجر شد تا این آتش سوزی نسبتا وسیع در کمترین زمان ممکن مهار شود ،به گونه ای که از سرایت آتش به جنگلها ومراتع استان جلوگیری به عمل آید

رییس اداره منابع طبیعی چرداول در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به محض اطلاع از وقوع آتش سوزی در ارتفاعات مابین استان کرمانشاه وایلام، نیروهای منابع طبیعی در محل مستقر شدند.

مسلم دژم خوی گفت :هرچند این آتش سوزی نسبتا گسترده در خارج از حوزه عملیاتی شهرستان به وقوع پیوست، اما حساسیت موضوع ما را برآن داشت تا قبل از رسیدن نیروهای منابع طبیعی شهرستان اسلام آباد غرب، عملیات مهار را آغاز کنیم.

وی افزود: به همت نیروهای مردمی و کارکنان این اداره، آتش سوزی به سرعت مهار و از سرایت آن به عرصه های جنگلی استان جلوگیری به عمل آید.

دژم خوی در پایان از حساسیت وهمراهی مردم طبیعت دوست روستای شله کش وسایر روستاهای دهستان قله همچنین حضور میدانی و پیگیری های معاون فرماندار چرداول تقدیر وتشکر نمود.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها