پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - عزم جدی منابع طبیعی در برخورد با متجاوزان به اراضی
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6982
بازدید کل : 344705
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 227 3 شهريور 1397 ساعت 8:57 شماره :51306

عزم جدی منابع طبیعی در برخورد با متجاوزان به اراضی

  

 آرش مزبانی اظهارداشت: متاسفانه عده ای سودجو و فرصت طلب در مناطق  اراضی ملی اطراف شهر و اراضی ملی شده حاشیه روستاها  اقدام به پدیده زمین خواری کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام آرش مزبانی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی این مناطق را به صورت ویژه رصد و روزانه مورد بازدید قرار می دهند و با تخریب های احتمالی به شدت برخورد و اقدامات پیشگیرانه و کنترلی را به نحو مطلوب انجام می دهند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری  دره شهر گفت: پس از اطلاع از تخریب های انجام شده ماموران حفاظت  منابع طبیعی وارد عمل شدند و دستگاه ها واداوات مکانیکی را از منطقه خارج وافرادمتخلف پس ازتشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شده اند.

مزبانی افزود: منابع طبیعی و عرصه های جنگلی و مرتعی از سرمایه های ارزشمند کشور و از نیازهای اساسی و بی بدیل نسل حاضر و آینده است که باید به طور جد از آنها صیانت، حراست و مراقبت کرد.

وی گفت:  افراد ی که اقدام به تخریب و تصرف  منابع ملی می کنندمصداق بارز زمین خواری است و همه ما مکلفیم که با پدیده زمین خواری برخورد کنیم.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری صیانت و حفاظت از اراضی ملی و انفال را وظیفه همگانی دانست و گفت: این اداره بامتصرفان، متجاوزان و مخربان عرصه های طبیعی و افراد فرصت طلب به اراضی ملی بر اساس قانون به شدت و بدون اغماض  برخورد می شود

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها