پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سه نفر از کارکنان منابع طبیعی ملکشاهی مجروح شدند
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 6443
بازدید کل : 344658
آخرین بروزرسانی:
1 خرداد 1398 ساعت 8:51
بازدید : 366 23 مرداد 1397 ساعت 8:31 شماره :51092

سه نفر از کارکنان منابع طبیعی ملکشاهی مجروح شدند

 

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری ملکشاهی و 2 نفر دیگر از کارکنان این اداره ظهر روز دوشنبه توسط 2 نفر از اهالی روستای باولگ این شهرستان به ضرب چاقو زخمی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام این اتفاق بعد از آن رخ داد که ساختمانی که این 2 نفر به صورت غیر مجاز در محدوده عرصه های ملی حد فاصله روستای باولگ و شهر دلگشا احداث کرده بودند پیش از ظهر امروز با حکم دادگاه تخریب شد.

پس از آن که ضابطین قضایی در اجرای حکم قانون و دستور دادستان این بنا را تخریب کردند مالکین خشمگین با ورود به اداره منابع طبیعی این شهرستان، اقدام به نزاع و ضرب و جرح رئیس و کارکنان نموده و متواری شدند.

درحال حاضر مجروحین به مراکز درمانی اعزام وتعقیب و دستگیری ضارب در دستور فوری مأمورین انتظامی قرار گرفته است.

رئیس منابع طبیعی ملکشاهی دراین خصوص گفت: ضاربان 2 برادر از اهالی شهرستان بودند که بعد از اجرای حکم تخریب سازه غیر مجاز آنان توسط دادستانی، وارد منابع طبیعی شهرستان شده با ضربه چاقو وی و دو نفر از کارکنان این اداره را مجروح کردند.

محمد قاسم نیا با اشاره به تعهد اخلاقی، قانونی و اداری خود وهمکارانش برای جلوگیری از زمین خواری و مصادره املاک عمومی به سود شخص یا اشخاص سودجو افزود: در این مورد نیز مطابق قانون در واکنش به تخلف صورت گرفته مأموران منابع طبیعی موضوع را به دستگاه قضایی ارجاع دادند که پس از سیر مراحل قضایی و صدور حکم قلع و قمع، دادستان شهرستان ملکشاهی دستور تخریب این بنا را صادر کرده است .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها