آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 9441
بازدید کل : 239744
آخرین بروزرسانی:
25 تير 1396 14:8
بازدید : 123 23 خرداد 1396 9:9 شماره :50536

عامل آتش سوزی عمدی در ارتفاعات منطقه طبیعی مانشت دستگیر شد

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: عامل آتش سوزی عرصه های جنگلی مانشت در حوزه استحفاظی شهرستان سیروان توسط نیروهای این یگان و با کمک نیروهای مردمی دستگیر شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان ايلام سرهنگ غلامرضا فتحی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اظهار کرد: فرد دستگیر شده از اهالی یکی از استان های مجاور است که با ورود به استان ایلام اقدام به آتش زدن عرصه های جنگلی کرده است.

وی با بیان اینکه این فرد با تلاش همیاران طبیعت و مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی دستگیر شد، افزود: این فرد در حین آتش زدن عرصه ها توسط نیروهای مردمی و یگان حفاظت، دستگیر و تحویل مراجع انتظامی و قضایی شد.

سرهنگ فتحی یادآور شد: نامبرده که چندین نقطه از عرصه های طبیعی پشت کارخانه سیمان سیروان را به آتش کشیده بود، در حین بازداشت با چاقو اقدام به زخمی کردن یکی از نیروهای مردمی کرد.

وی با بیان اینکه این فرد هنگام ارتکاب محرز جرم دستگیر شده است، گفت: وی همچنین در حضور مراجع قضایی و نظامی با صراحت به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام تأکید کرد: علت اقدام به آتش زدن عرصه ها و نیز سابقه این فرد از سوی مراجع انتظامی و قضایی در دست بررسی است.

 

|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها