آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 9469
بازدید کل : 239757
آخرین بروزرسانی:
25 تير 1396 14:8
بازدید : 158 16 خرداد 1396 9:25 شماره :50398

مديركل منابع طبيعي استان ايلام: فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم در پیشگیری از حريق و مدیریت آن نقش مهمی دارد.

برای پیشگیری و مدیریت حوادثی از قبیل آتش سوزی نیاز به همکاری میان بخشی است و فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم در این رابطه نقش مهمی دارد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان ايلام مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان گفت: علاوه بر سرعت عمل و همچنین تخصص، تجهیزات هم نقش بسزایی در انجام صحیح و بموقع امداد رسانی دارد.

ايشان افزود: با توجه به بارش های خوب بهاری و تقویت پوشش گیاهان مرتعی با ریسک بالای آتش سوزی در مناطق بحرانی مواجه هستيم.

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان گفت: در راستای پیش بینی های لازم در سال جاری و توجه مراجع ذيصلاح امسال 100 دستگاه دمنده در اختيار اين اداره كل قرار گرفت كه كليه شهرستان ها به اين دستگاه تجهيز شدند.

وي در ادامه افزود: شناسايي 74 نقطه بحراني در سطح 327 هزار هكتار و ايجاد 74 پايگاه حفاظتي، بكارگيري 250 قرقبان و ديده بان، تجهيز نيروهاي حفاظتي به 200 دستگاه فلاكس پك، تجهيز 12 دستگاه خودروی کمک‌دار صحرایی وانت ریچ مجهز به دستگاه رات فایر (خاموش کننده آتش با استفاده از ۳۰۰ لیتر مواد آتش‌زدا)، تجهيز 30 موتورسوار جهت نگهباني در عرصه هاي طبيعي، اجراي 500 كيلومتر آتش بر در مناطق حساس و بحراني، مكاتبه با شهرستان هاي تابعه جهت ارسال 12 تيم 144 نفره ويژه اطفاء حريق، اعلام آماده باش صد در صدي به ادارات منابع طبيعي شهرستان هاي تابعه به منظور مقابله با هرگونه آتش سوزي احتمالي از جمله اقدامات صورت گرفته در راستاي پيشگيري از حريق مي باشد كه باعث شده است با حضور به موقع نيروها و استفاده از تجهيزات، آتش سوزي در كمترين زمان ممكن اطفاء گردد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها