آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 7923
بازدید کل : 244719
آخرین بروزرسانی:
21 امرداد 1396 12:4
بازدید : 151 17 اسفند 1395 12:20 شماره :48797

امام جمعه سرابله: حفاظت و حمایت از منابع طبيعي حفاظت از منابع خدادادی و سرمایه ملی است.

نماينده ولي فقيه و امام جمعه سرابله : يكي از وظایف مسئولین حفظ منابع طبیعی با همکاری مردم است.

به گزارش روابط عمومي اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چرداول حجت الاسلام امرایی امام جمعه شهرستان در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته سرابله ضمن گراميداشت هفته منابع طبيعي اظهارداشت: جنگل ها و مراتع را سرمايه هاي خدادادی دانستند كه بايد از آن حفاظت و نگهداري شود..

ايشان با اشاره به وضعیت استان خوزستان ، گرد وغبار آن را ناشی از عدم پوشش گیاهی و جنگلی دانست و گفت باید همه ی ما با همکاری و همدلی از این منابع خدادادی در زاگرس حفاظت کنیم و نگذاریم با تخریب و آتش سوزی این نعمت را از دست بدهیم و بایست در حفظ و حراست از آن کوشا باشیم.

مهندس عالی پور رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چرداول سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه با اشاره به شعار هفته منابع طبيعي امسال « هميار طبيعت باشيم» ضمن ارائه گزارشی از عملکرد منابع طبیعی شهرستان در سال 95 از آحاد مردم شریف شهرستان خواست تا در زمان تعطیلات نوروزی و چادر نشینی کما فی سابق با طبیعت مهربان و همراه و همیار طبیعت باشند وحتی الامکان از نفت و کپسول گاز جهت پخت و پز و وسایل گرمایشی استفاده کنند و براي ترويج و اشاعه فرهنگ درختكاري و حفظ منابع طبيعي با هم همیار و همکار باشیم.

ايشان در ادامه از همه مردم ، نیروهای لشکری ، کشوری و انجمن های مردم نهاد در اطفای حریق و همیار طبیعت بودن تشکر و قدردانی نمودند.

 در خاتمه نيز به مناسبت هفته منابع طبيعي و سنت حسنه غرس نهال صدها اصله نهال رايگان در بين نمازگزاران توزيع شد.
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها