پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام: اقدامات حفاظتی ما در ایام نوروز بیشتر می شود.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 13030
بازدید کل : 316113
آخرین بروزرسانی:
28 اسفند 1397 15:25
بازدید : 572 26 اسفند 1396 11:21 شماره :47851

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام: اقدامات حفاظتی ما در ایام نوروز بیشتر می شود.

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام از آمادگی کامل نیروهای یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان ایلام برای ایام نوروز خبر داد و گفت: در این ایام برای ماموران یگان در قالب اکیپ های گشت زنی به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام، ایشان بیان داشت: اکیپ های یگان حفاظت استان در عرصه مراقبت از جنگل ها، مراتع، تفرجگاه های مردمی، ضمن گشت زنی به صورت محسوس و غیر محسوس از هرگونه تخریب و تصرف به وسیله افراد خاصی که تعداد آن ها در استان محدود است، فعالیت و خدمات پیشگیرانه ای در دستور کار دارند.

وی تأکید کرد: یگان حفاظت از منابع طبیعی استان در این راستا با برگزاری کارگاه های آموزشی، توزیع بروشورها و بسته های آموزشی در همه مناطق استان اطلاع رسانی جامعی را انجام داده است.

دکتر احمدی اظهار امیدواری کرد در این ایام از حضور و همکاری همیاران طبیعت، سازمان های مردم نهاد، دوستداران طبیعت و اقشار مختل مردم برای حفاظت از منابع طبیعی بهره مند شویم

وی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه قطع درختان جنگل، بوته کنی، تخریب و تصرف اراضی ملی، آتش سوزی جنگل و ... با شماره تلفن 1504 یگان حفاظت از منابع طبیعی گزارش دهند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها