پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری مراسم روز قانون در دادگستری کل استان ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 12205
بازدید کل : 304799
آخرین بروزرسانی:
27 بهمن 1397 10:27
بازدید : 263 21 اسفند 1396 14:38 شماره :47717

برگزاری مراسم روز قانون در دادگستری کل استان ایلام
 embed'>رئیس کل دادگستری استان ایلام در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و نکوداشت روز قانون و منابع طبیعی با اشاره به حفظ و صیانت از منابع طبیعی و اراضی ملی گفت: حفظ منابع طبیعی به معنای حفظ حیات مردم است و این مهم باید برای مردم تبیین شود و باید در این زمینه فرهنگ سازی انجام پذیرد تا مردم به نقش منابع طبیعی در زندگی خود واقف شوند.

embed'>به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام محمد رزم رئیس دادگستری استان در این جلسه با اشاره به نگاه خاص به منابع طبیعی و محیط زیست افزود: همه باید در حفظ و نگهداری منابع طبیعی استان کوشا باشیم.

embed'>ایشان تصریح کرد: حفاظت از منابع طبیعی وظیفه همگان است، و باید دست متجاوز به عرصه های ملی و افراد سودجو از آن قطع شود.

embed'>در ادامه این جلسه دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب دستگاه قضایی در سطح استان گفت: در چند سال اخیر موجب جلوگیری از تخریب عرصه های منابع طبیعی و تصرف غیرقانونی آن ها شده است.

embed'>ایشان با تبیین نقش منابع طبيعي در راستای توسعه پايدار کشور گفت: تخريب منابع طبيعي در آينده مي تواند خسارات جبران ناپذيري در اقتصاد كشور و رفاه اجتماعي ايجاد كند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها