پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی و ورزشی همزمان با جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 4077
بازدید کل : 284608
آخرین بروزرسانی:
21 آذر 1397 10:4
بازدید : 476 18 دی 1396 14:21 شماره :45941

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی و ورزشی همزمان با جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان
 

همزمان با برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان که با حضور مسئول ستاد اقامه نماز استان، مدیرکل و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این اداره کل برگزار گردید از برگزیدگان مسابقات قرآنی و ورزشی تقدیر و تشکر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این مراسم با بیان اینکه جشن تکلیف، آغاز درخشش روح خداپرستی در میان این فرشتگان زمینی است افزود: اگر از ابتدای رسیدن به سن تکلیف در انجام فرائض و واجبات خود تلاش کنند هیچگاه اسیر هوای نفس نمی شوند.

ایشان افزود: خانواده ها باید از ابتدا حفظ حجاب، رعایت واجبات دینی و ترک محرمات، پرهیز از نامحرم و آداب و رسومی که در خانواده ایرانی، اسلامی حاکم است را به فرزندان خود بیاموزند.

وی تصریح کرد: نماز برکات فراوانی دارد و از طریق آن مشکلات انسان برطرف می شود لذا فرزندان ما باید به ادای نماز اول وقت که بسیار به آن تأکید شده توجه ویژه داشته باشند و از آن غفلت نکنند.

در خاتمه این مراسم نیز با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از فرزندان کارکنانی که به سن تکلیف رسیده اند و همچنین برگزیدگان مسابقات قرآنی و ورزشی تقدیر به عمل آمد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها