پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار شد.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 4393
بازدید کل : 284643
آخرین بروزرسانی:
21 آذر 1397 10:4
بازدید : 406 6 دی 1396 9:26 شماره :45629

مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار شد.

مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام به مناسبت سالروز حماسه نهم دی مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان اداره کل و شهرستان های تابعه در محل نمازخانه اداره کل برگزار گردید.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این اداره کل ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد امام حسن عسکری (ع) گفت: حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی 9 دی 1388 نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات مرد و زن ايرانی به حساب می آيد.

ایشان افزود: حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابر تمام دنيای آنها خواهند ايستاد.

وی ادامه داد: بايد بصيرت افزايي و بصيرت آفريني را وجه بارز و شاخصه ممتاز حماسه نه دي قلمداد نمود كه توجه به اين اصل در تبيين نه دي بيش از پيش داراي اهميت مي باشد.

حماسه نه دي نشان داد كه از نظر امت بصيرت به مفهوم دانايي صرف نيست بلكه دانايي همراه با باور و ايمان قلبي به اصل امامت و مفهوم مترقي ولايت فقيه است. بصيرتي كه در نه دي 1388 متجلي شد به مفهوم واقعي كلمه بصيرتي بود كه حاصل آن مشاهده درست و دقيق حوادث، تفكر و تدبر در آن ها و سنجيدن مسائل و حوادث جاري كشور و همچنين ايستادگي و مقاومت ملت در برابر تهديدات ناشي از اين حوادث بود.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها