پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - امام جمعه ایلام، گفت: حفاظت از منابع طبیعی نیازمند فرهنگ سازی و مشارکت همه جانبه مردم است.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 7348
بازدید کل : 269428
آخرین بروزرسانی:
22 مهر 1397 12:30
بازدید : 623 19 مرداد 1395 14:7 شماره :44517

امام جمعه ایلام، گفت: حفاظت از منابع طبیعی نیازمند فرهنگ سازی و مشارکت همه جانبه مردم است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان ايلام آیت الله محمدنقی لطفی نماينده ولي فقيه و امام جمعه ايلام، در جلسه فرهنگ عمومي كه در محل دفتر نمايندگي ولي فقيه استان ايلام برگزار گرديد

اظهار داشت: حیات و زندگی مردم در پرتو حفظ و حراست از این سرمایه های عظیم ملی است که خداوند به انسان ها ارزانی داشته است تا عامل حیات آنها باشد.

وی، با اشاره به اینکه در حال حاضر حفاظت و حراست از این سرمایه های عظیم و خدادادی مهم و ضروری است، یادآور شد: بیشترین مساحت این استان را جنگل و مرتع تشکیل داده و به عنوان نگین زاگرس در میان سایر استان های زاگرس نشین بیشترین سهم را از عرصه های طبیعی دارد.

امام جمعه ایلام، تاکید کرد: حفاظت از منابع طبیعی و جنگل ها و مراتع این استان نیازمند فرهنگ سازی و مشارکت مردم است حفاظت و حراست از منابع طبیعی ضرورتی اجتناب ناپذیر و یک وظیفه دینی و اسلامی است.

آیت الله لطفی با تقدیر از کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در ایام آتش سوزی اضافه کرد: کارکنان پر تلاش این اداره کل با مدیریت جهادی توانسته اند مناطق مختلف آتش سوزی را بخوبي مهار نموده و با فرهنگ سازي و اقدامات پيشگيرانه بحمدالله امسال شاهد كاهش چشمگيري در وقوع آتش سوزي در جنگل ها و مراتع بوده ايم.

 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها